Організація вантажних перевезень на автомобільному транспорті. Частина 1

UKR: Методичні рекомендації до курсової роботи (частина 1) містять теоретичні положення, що застосовуються під час виконання курсової роботи щодо організації перевезень різних видів вантажів та виконання навантажувально-розвантажувальних робіт. Методичні рекомендації призначені для використання студентами безвідривної форми навчання спеціальності 275.03 «Транспортні технології на автомобільному транспорті» під час виконання курсової роботи з дисципліни «Вантажні перевезення та комерційна робота на автомобільному транспорті».
О. Харченко: ORCID 0000-0003-2068-0640
методичні рекомендації, курсова робота, вантажні перевезення, транспортна мережа, вантажопотоки, рухомий склад, вантажопідйомність, 1788, КУЕР
Організація вантажних перевезень на автомобільному транспорті: методичні рекомендації до курсової роботи (частина 1) / уклад. О.І. Харченко. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2022. 51 с.