UKR: Наведені рекомендації до вивчення дисципліни, як при аудиторній роботі, так і при самостійній роботі студентів, надані методичні вказівки до вивчення кожного з розділів і література, що рекомендується, питання для самоконтролю, а також варіанти індивідуальних завдань, що виконують студенти в процесі вивчення дисципліни. Призначена для студентів спеціальності 136 – Металургія.
В. Шатоха: ORCID 0000-0001-6024-0557; М. Ягольник: ORCID 0000-0003-2686-8601
робоча програма, методичні вказівки, практичні заняття, індивідуальні завдання, металургія, зміни клімату, інвентаризація викидів, 1255, КМЧС (ІПБТ)
Сталий розвиток в промисловості : робоча програма, методичні вказівки та індивідуальні завдання для студентів спеціальності 136 – Металургія (магістерський рівень) / уклад.: В. І. Шатоха, М. В. Ягольник. Дніпро : УДУНТ, 2022. 12 с.