UKR: Визначено спрямованість, тематику, зміст і порядок оформлення кваліфікаційних робіт магістерського рівня вищої освіти студентами спеціальності 072 – Фінанси, банківська справа та страхування другого (магістерського) рівня вищої освіти. Конкретизовані вимоги до обсягу, структури, змісту, оформлення кваліфікаційних робіт з урахуванням особливостей фахової підготовки та вимог чинних галузевих стандартів вищої освіти.
О. Божанова: ORCID 0000-0003-2927-7356; І. Аберніхіна: ORCID 0000-0003-0692-1276
фінанси, методичні вказівки, кваліфікаційна робота, оформлення, 1802, КУФОАМБ
Методичні вказівки до виконання кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності 072 – Фінанси, банківська справа та страхування / уклад.:О. М. Грабчук, О. В. Божанова, І. Г. Аберніхіна. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2022. 63 с.