Управління якістю

UKR: Навчально-методичні рекомендації призначені для використання студентами безвідривної форми навчання спеціальності 175 «Інформаційно-вимірювальні технології» під час виконання практичних занять з дисципліни «Управління якістю». Навчально-методичні рекомендації містять інформацію, необхідну для засвоєння матеріалу, інструкції до виконання практичних робіт, вимоги до аналізу результатів та оформлення робіт.
А. Должанський: ORCID 0000-0001-7993-4639; О. Бондаренко: ORCID 0000-0003-4043-1932
навчально-методичні рекомендації, практичні заняття, матричне представлення, аналіз узгодженості, стандарти систем якості, показники якості, контроль, 1937, КСЯСМ
Управління якістю : навчально-методичні рекомендації до проведення практичних занять / упоряд. А. М. Должанський, О. А. Бондаренко, В. Б. Пульпінський. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2024. 38 с.