Сталий інноваційний розвиток системи технічного регулювання України : робоча програма, методичні вказівки та індивідуальні завдання для студентів спеціальності 152 - Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка. ОПП "Якість, стандартизація, сертифікація та метрологія" (магістерський рівень)

Loading...
Thumbnail Image
Date
2022
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Український державний університет науки і технологій, Дніпро
Abstract
UKR: Викладені робоча програма, методичні вказівки та індивідуальні завдання до вивчення дисципліни «Сталий інноваційний розвиток системи технічного регулювання України», наведені матриці виконання практичних робіт, а також запитання для контролю знань студентів. Призначені для студентів, що навчаються за Освітньо-професійною програмою «Якість, стандартизація, сертифікація та метрологія» спеціальності 152 – Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка (магістерський рівень) заочної форми навчання.
Description
Keywords
робоча програма, методичні вказівки, практичні роботи, індивідуальні завдання, стандартизація, інновації, технічні системи, якість управління, КСЯСМ (ІПБТ), 1244
Citation
Сталий інноваційний розвиток системи технічного регулювання України : робоча програма, методичні вказівки та індивідуальні завдання для студентів спеціальності 152 – Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка. ОПП «Якість, стандартизація, сертифікація та метрологія» (магістерський рівень) / уклад. О. С. Максакова. Дніпро : Україн. держ. ун-т науки і технол., 2022. 12 с.