Роль альтметрики у світових та вітчизняних бібліотекознавчих дослідженнях

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
UK: Альтметрики – показники, засновані на даних з соціальних мереж, які дають можливість відстежувати зміни наукових зв'язків більш оперативно і переглянути в цілому питання про те, як саме ми вимірюємо вплив роботи вчених на наукове середовище в цілому.
RU: Альтметрики – показатели, основанные на данных из социальных сетей, дают возможность отслеживать изменения научных связей более оперативно и пересмотреть в целом вопрос о том, как именно мы измеряем воздействие работы ученых на научную среду в целом.
EN: Altmetrics, metrics based on the social web, provide an opportunity both to more acutely measure the propagation of this communication and to reconsider how we measure research impact in general.
Жигалкіна, М. С. Роль альтметрики у світових та вітчизняних бібліотекознавчих дослідженнях [Електронний ресурс] / М. С. Жигалкіна // Бібліотека університету на новому етапі розвитку соціальних комунікацій : матеріали ІІІ міжнар. наук.-практ. конф., 1—2 груд. 2016 р. / М-во освіти і науки України, Дніпропетр. нац. ун-т зал. трансп. ім. акад. В. Лазаряна. — Дніпро, 2016. — DOI: https://dx.doi.org/10.6084/m9.figshare.4252463.
альтметрики, альтметричні показники, інфометрія, бібліотекознавчі ресурси, альтметрические показатели, инфометрия, библиотечные ресурсы, altmetrics, altmetrics indicators, infometrics, library resources