Транспортно-складські комплекси

UKR: Методичні рекомендації містять основні теоретичні положення, які використовуються для визначення кількості укрупнених вантажних одиниць, а також розрахунку загальної площі складу та технічного забезпечення складського технологічного процесу. Викладання матеріалу супроводжується відповідними прикладами. Методичні рекомендації призначені для використання студентами денної форми навчання спеціальностей 275.02 «Транспортні технології на залізничному транспорті» (спеціалізація «Транспортно-експедиторська діяльність та логістика») та 275.03 «Транспортні технології на автомобільному транспорті» (спеціалізація «Організація перевезень і управління на автомобільному транспорті») під час виконання курсової роботи з дисципліни «Транспортно-складські комплекси».
А. Кудряшов: ORCID 0000-0002-5965-3378; О. Мазуренко: ORCID 0000-0001-5591-1790; Є. Демченко: ORCID 0000-0003-1411-6744
методичні рекомендації, курсова робота, складське господарство, транзитна комплектація, вантажна одиниця, розрахунок площі складу, вантажно-розвантажувальна техніка, 1823, КТВ
Транспортно-складські комплекси : методичні рекомендації до виконання курсової роботи / уклад.: А. В. Кудряшов, М. О. Мазуренко, Є. Б. Демченко. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2023. 44 с.