Жінки в науці: в контексті світу та ДНУЗТ (презентація)

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, Дніпро
UK: У презентації наводяться дані про відносну кількість жінок серед вчених світу, поміж науковців України різних напрямків та на різних щаблях академічної кар’єри. Порівнюється публікаційна активність чоловіків та жінок серед вчених ДНУЗТ. Надається коротка інформація про жінок–лідерів університету.
RU: В презентации приводятся данные об относительном количество женщин среди ученых мира, ученых Украины различных направлений и на разных ступенях академической карьеры. Сравнивается публикационная активность мужчин и женщин среди ученых ДНУЖТ. Предоставляется краткая информация о женщинах-лидерах университета.
Т. Шитікова: ORCID 0000-0003-2773-818X; О. Матвєєва: ORCID 0000-0002-2616-0454; В. Юнаковська: ORCID 0000-0002-7448-9625; О. Бондаренко: ORCID 0000-0001-6924-401X
гендерна рівність, ґендерна рівність, жінки-науковці, вчені України, вчені ДНУЗТ, гендерное равенство, женщины-ученые, ученые Украины, ученые ДНУЖТ, gender equality, women scientists, scientists of Ukraine, scientists of the DNURT, НТБ
Жінки в науці: в контексті світу та ДНУЗТ [Електронний ресурс] : [презентація] / Т. М. Шитікова, О. В. Матвєєва, В. В. Юнаковська, О. О. Бондаренко. – Дніпро, 2018. – 15 с.