Технології і обладнання для відновлювання та ремонту КГТЗ

UKR: Викладені методичні вказівки до виконання практичних робіт з навчальної дисципліни «Технології і обладнання для відновлювання та ремонту КГТЗ», наведений порядок виконання практичних робіт, перелік та зміст практичних робіт, опис процедури виконання кожної практичної роботи, варіанти індивідуальних завдань, рекомендована література. Призначені для студентів спеціальності 133 – Галузеве машинобудування, спеціалізації «Колісні та гусеничні транспортні засоби» (магістерський рівень)
методичні вказівки, практичні роботи, магістерський рівень, транспортні засоби, 1842, КГМ (ІПБТ)
Технології і обладнання для відновлювання та ремонту КГТЗ : методичні вказівки до практичних робіт для студентів спеціальності 133 – Галузеве машинобудування, спеціалізації «Колісні та гусеничні транспортні засоби» (магістерський рівень) / Уклад.: П. Т. Мельянцов, О. М. Лосіков. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2023. 50 с.