UKR: Довідник містить систематизовані нормативно-довідникові відомості необхідні для виконання розрахунково- графічної роботи з дисципліни «Організація та планування виробництва». Для студентів усіх форм навчання освітнього ступеня «бакалавр» за ОПП «Локомотиви та локомотивне господарство» спеціальності 273 залізничний транспорт.
Б. Боднар: ORCID 0000-0002-3591-4772; О. Очкасов: ORCID 0000-0002-7719-7214
методичні рекомендації, розрахункові нормативи, технологія виробництва, організація виробництва, рухомий склад залізниць, ремонт тепловозів, технологічне обладнання, довідник, розрахунково-графічні роботи, 1807, КЛ
Організація та планування виробництва : довідник для виконання розрахунково-графічної роботи / Укл.: Б. Є. Боднар, О. Б. Очкасов. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2022. 41 с.