UKR: Магістерська дипломна робота виконана на 70 сторінках, містить 29 ілюстрації, 12 таблиць та 21 джерело. Магістерську роботу присвячено дослідженню впливу максимальної швидкості руху поїздів на тягово-енергетичні показники. За об’єкт дослідження прийнята ділянка Синельникове-Лозова. Порівняння варіантів за тягово-енергетичними показниками з метою обґрунтування найбільш раціонального виконано на основі даних з рейко-шпально-баластової карти дистанції колії. Обробка даних виконувалась із застосуванням програми Microsoft Excel, а тягові розрахунки за програмою MoveRW, розробленою на кафедрі «Транспортна інфраструктура» УДУНТ. При виконанні тягових розрахунків були враховані такі фактори як типи локомотивів, маса рухомого складу, стан колії, обсяги перевезень та інші елементи інфраструктури залізниці. Розв’язання поставленого завдання досягнуто за рахунок урахування досвіду європейських залізниць для покращення існуючої системи організації перевезень вантажів і пасажирів, використання наукових праць та матеріалів Міжнародних конференцій, що містять основні принципи з підвищення рівня швидкості руху поїздів. Для аналізу були використані результати тягово-енергетичних розрахунків на ділянці Синельникове-Лозова, що дало змогу запропонувати найбільш раціональний варіант.
ENG: Master's thesis «Scientific and technical support of implementation of new technologies, methods and materials in road construction», Pages: 70, Illustrations: 29, Tables: 12, References: 21. The master's thesis is devoted to the study of the influence of the maximum train speed on traction and energy parameters. The Synelnykove-Lozova section is taken as the object of research. The comparison of options in terms of traction and energy parameters in order to justify the most rational one is performed based on the data of the track-sleeper-ballast chart of the track section. Data processing was carried out using Microsoft Excel, and traction calculations were carried out using the MoveRW program developed at the Department of Transport Infrastructure of UkrDUZT. When performing traction calculations, such factors as locomotive types, rolling stock weight, track condition, traffic volume and other railway infrastructure elements were taken into account. The solution of the task was achieved by taking into account the experience of European railways to improve the existing system of freight and passenger transportation, using scientific papers and materials of International conferences, which contain the basic principles of increasing the level of train speed. The results of traction and energy calculations on the Synelnykove-Lozova section were used for the analysis, which allowed us to propose the most rational option.
поздовжній профіль, план лінії, залізнична колія, тягово-енергетичні показники, швидкість руху поїзда, longitudinal profile, line plan, railway track, traction and energy parameters, train speed, ВКР, КТІ
Кислицька К. Ю. Дослідження впливу максимальної швидкості на тягово-енергетичні показники при реконструкції ділянки залізниці : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістра : спец. 273 – Залізничний транспорт / наук. керівник М. Б. Курган ; Укр. держ. ун-т науки і технологій. Дніпро, 2024. 70 с.