Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
UKR: У роботі досліджується моделювання випадкових електромагнітних процесів перетворення електроенергії на тяговій підстанції змінного струму. Мета дослідження – Розробка в середовищі «Matlab Simulink» моделювання тягової підстанції змінного струму з трифазним та однофазними трансформаторами струму і напруги, дослідження процесів, які будуть супроводжувати це моделювання. Об’єкт дослідження – тягова підстанція змінного струму .Предмет дослідження –імітаційне моделювання Simulink. Методи дослідження – аналіз моделей, порівняння досліджень з реальними вхідними даними. У магістерській роботі розглядається поведінка обраного обладнання на протязі певного часу та порівняння досліджень.
ENG: The paper investigates the simulation of random electromagnetic processes of electricity conversion at an AC traction substation. The purpose of the study - Development in the environment "Matlab Simulink" modeling of an AC traction substation with three-phase and single-phase current and voltage transformers, research of the processes that will accompany this modeling. The object of research is an AC traction substation. The subject of research is Simulink simulation modeling. Research methods - analysis of models, comparison of research with real input data. The master's thesis considers the behavior of selected equipment over time and a comparison of studies.
детерміновані значення, змінний струм, імітаційна модель, тягова підстанція, моделювання трансформаторів, моделювання у часі, напруга, статистичний аналіз напруги, alternating current, deterministic values, time modeling, traction substation, transformer modeling, simulation model, statistical voltage analysis, voltage, ВКР
Таптунов Д. О. Моделювання випадкових електромагнітних процесів перетворення електроенергії на тяговій підстанції змінного струму : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістра : спец. 141 – електроенергетика, електротехніка та електромеханіка / наук. керівник Т. М. Міщенко ; Дніпровський національний університет залізничного транспорту ім. акад. В. А. Лазаряна. Дніпро, 2020. 60 с.