UKR: Дисертаційна робота присвячена вивченню процесів витікання металу на етапі другого технологічного переливання сталі на МБЛЗ між проміжним ківшем і кристалізатором через порожнину швидкозмінних стаканів-дозаторів, зменшенню розбризкування струменю метала та зменшенню хвилєутворення на меніску кристалізатора, за рахунок чого можливо досягти підвищення експлуатаційного технологічного ресурсу.
ENG: The dissertation work is devoted to the study of metal outflow processes at the stage of the second technological transfer of steel at the CCM between the tundish and the crystallizer through the cavity of the quick change nozzle, reducing the splashing of the metal jet and reducing wave formation on the meniscus of the crystallizer, due to which it is possible to achieve increased operation.
Науковий керівник: Смірнов Олексій Миколайович, д.т.н, проф.
Захист 25 квітня 2024 року в Інституті промислових і бізнес технологій Українського державного університету науки і технологій
сталь, машина безперервного лиття заготовок, стакан-дозатор, калібрувальна вставка, кристалізатор, сортова заготовка, проміжний ківш, віяла струменя, ZrO2, розбризкування, розливний вузол, вихрова вікнина, steel, continuous casting machine, dosing nozzle, quick change nozzle, calibration insert, crystallizer, billet, tundish, jet fans, splashing, pouring unit, vortex window
Рябий Д.В. Стабілізація витікання струменю металу сортової МБЛЗ за рахунок удосконалення умов роботи стакана-дозатора : дис. … канд. техн. наук : 05.16.02. Дніпро, 2024. 176 с.