UKR: Визначено спрямованість, тематику, зміст і порядок оформлення кваліфікаційних робіт бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти студентами спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Конкретизовані вимоги до обсягу, структури, змісту, оформлення кваліфікаційних робіт з урахуванням особливостей фахової підготовки та вимог чинних галузевих стандартів вищої освіти.
Т. Ігнашкіна: ORCID 0000-0001-8963-5675
інвестиції, методичні вказівки, кваліфікаційна робота, оформлення, 1796, КЕП
Методичні вказівки до виконання кваліфікаційних робіт зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» / уклад. Т. Б. Ігнашкіна. Дніпро : УДУНТ, 2022. 48 с.