Реєстрація авторських профілів науковців в мережі ResearchGate. Інструкція для науково-педагогічних працівників, науковців і студентів УДУНТ

UKR: ResearchGate - це соціальна мережа для науковців та дослідників, де вони можуть публікувати свої наукові статті, обговорювати дослідження та спілкуватися з колегами. ResearchGate може бути корисним інструментом для збільшення видимості вашої наукової роботи. В інструкції надається по-кроковий опис процесу реєстрації і створення акаунту в цій мережі.
В. М. Романко: ORCID 0000-0003-2409-3769
ResearchGate, соціальна мережа, авторський профіль, акаунт, інструкція
Реєстрація авторських профілів науковців в мережі ResearchGate : Інструкція для науково-педагогічних працівників, науковців і студентів УДУНТ / уклад. В. М. Романко. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2024. 7 с.